Mój pokój na święta.
Cześć :)
Jak nigdy nie dekorowałam pokoju na święta tak w tym roku stosunkowo wcześnie poczułam magię świąt. Nie chciałam przesadzić z dodatkami dlatego może nie ma ich zbyt dużo. Ważne, że mi się podoba :*
Nie zwlekajmy zaczynajmy :) Ps. Wszystko co do tego skd są dane rzeczy znajdziecie pod ich zdjęciami :) Miłego oglądania :*
1.Lampki
Czy tylko ja nie wyobrażam sobie świąt bez lampek? Według mnie to one tworzą cały nastrój i atmosferę :* Ja w tym roku postanowiłam odciąć się od zwykłych prostych lampek i kupiłam coś innego. Lampki są no nie mam do tego odpowiedniego słowa może ,,zwisające'' będzie pasować. Mają kształt przepięknych giazdeczek i świecą białym światłem <3
Lampki kupiłam w biedronce za ok. 30 zł :)
2.Mój parapet
Na moim parapecie zawsze jest pełno wszystkiego. Tym razem zdecydowanie przesadziłam ale podoba mi sie taki przepych. Na patapecie nie mogło również zabraknąć lampek. Tym razem są one zwykłe podłużnie i świecą żółtym światłem. W tym roku wpadłam na pomysł aby zawieśić na oknie renifery. Uważam, że wyszły mi dosyć ładnie. Na parapecie oprócz dekorajci leżą również moje książki i płyty. W tym roku pierwszy raz jak pamiętam mam kalendarz adwentowy który jest naprawdę świetny i czekoladki które w nim są, są przepyszne. Ja bez świec zek? Chyba nie. Świeczki u mnie w pokoju są na porządku dziennym. Stworzyłam również świecznik w słoiku w którym kiedyś był świecznik jesienny. Po prostu wsadziłam do niego Skórki z pomarańczy oraz na wierzch nakleiłam reniferka. Reszta to stare świeczniki.Mam przepiękną kulę z aniołkiem. Kiedyś świeciła niestety ccoś się w niej popsuło i już nie świeci. Mam tam również jakieś figurki, jak misia w stroju Mikołaja, niebieskiego Mikołaja, oraz aniołka.
Lampki zakupiłam w jakiejś kwiaciarni za ok.40 zł.
Bałwanek też pochodzi z jakiejś kwiaciarni i kosztował ok.25 zł.
Kulka aniołej jak i te małe figurki czyli Mikołaj, misiu i aniołek nie wiem zkąd kochodzą ponieważ je dostałam.
Kalendaż adwentowy kupiłam w biedronce za ok.3-4 zł.
3.Łóżko
Jestem bardzo zadowolona z mojego lóżka i bardzo się cieszę, że wybrałam ten model poniewż na spokojnie mogłam zagłowie otoczyć lampkami. Moim zdaniem wygląda to fenomenalnie i nadaje świetny nastrój.
Lampki kupiłam w kwiaciarni. Leżą one również na parapecie.
4.Toaletka
Na toaletce nie zaszalałam i dodałam tylko takiego Mikołajka.
Niestety nie wiem skąd jest ten mikołaj ponieważ jest dosyć stary.
5.Choinka
Choinka to coś co musi się znajdować u mnie w pokoju. Ta choinka którą ja mam jest dosyć stara i niestety nie powiem wam ile kosztowała i gdzie została kupiona. Na końcach gałązek ma swoje ,,światełka'' które zmieniają kolor. Jest dosyć ubogo ozdobiona bo tylko w 2 łańcuchy ale i tak prezentuje się przepięknie.
To na tyle w tym poście. Mam nadzieję, że poczyluście świąteczny klimat. A wy? Dekorujecie swój pokój na święta?
Do następnego . <3
Paaa :*














