Muzyka

27 listopada 2015

Fotografia #2


Fotografia #2

Cześć.

Dzisiaj mam dla was kolejne zdjęcia. Niestety czas mnie goni i nie mam czasu robić innych postów. Fotografia to coś co naprawdę bardzo lubię i uważam, że mam do tego wspaniałe pole do popisu ponieważ mieszkam w górach, na wsi gdzie jest naprawdę wiele pięknych zjawisk do sfotografowania. Obecuję, że kolejny post nie będzie o fotografi ;) Mam już nawet na niego pomysł tylko nie wiem jak będzie z czasem ponieważ mam przez cały przyszły tydzień na każdy dzień zaplanowany jakiś sprawdzien. ;( Uroki szkoły.  Okeyy dalej bez dalszego mojego narzekania na szkołę. Życzę miłego oglądania zdjęć i mam nadzieję, że się wam spodobają ;* 


Mam nadzieję, że zdjęcia się spodobały. Nie zapomnijcie o komentarzu ;) 


Do następnego . ;)
Paaa :*

14 listopada 2015

Fotografia #1

Fotografia #1

Cześć.

W tym poście będziecie mogli zobaczy kilka zdjęć z moich nieprofesjonalnych sesji. Od razu mówię, że zdjęcia są robione za pomocą telefonu a więc no ta jakość gdzieś tam umarła /* , ale i tak mam nadzieję, że zdjęcia się wam spodobają i miło się wam je będzie oglądać. W tym poscie pojawią się praktycznie same zdjęcia bez opisu ale myślę, że to będzie ok ;) Zapraszam do oglądania zdjęć ;*



Nie mogło by zabraknąć zdjęcia mojego Pieskaa <3


Dziękuje wam bardzo za przeczytanie tego posta, a bardziej obejrzenie. ;)

Podziękowania <3

Chcę bardzo podziękować Patrycji Ayumi Chan która bardzo mi pomogła przy udekorowaniu bloga <3 Dziękuje Ci bardzo . Link do jej bloga : http://ayumi-ohayou.blogspot.com/?spref=fb