Cześć :)
Dzisiaj przychodzę do was z Tagiem-Mój zwierzęcy przyjaciel.Życzę miłego czytania. :)
1.Jak nazywa się twój zwierzak?
Mój zwierzak nazywa się Tołdi. Jego imię ma dla mnie bardzo ważne znaczenie i jestem do tego
![]() |
2.Jakie to zwierze i jakiej jest rasy?
Tołdi to Pies. Rasy Tołdiego niestety nie znam ponieważ jest mieszańcem. Jak ja to mówię jest jedyny w swoim rodzaju <3
3.Jak długo jest z tobą?
Tołdi jest już ze mną 8 lat. Urodził się w wakacje 2008 w tym też roku ja poszłam do zerówki.
![]() |
| Tołdi rok po tym gdy go dostaliśmy. |
4.Jak dostałaś swojego zwierzaka?
Tołdiego dostałam około 2,5 miesiąca po jego narodzinach. Ale widziałam go już gdy miał 0.5 dnia. Gdy tylko moi rodzice dowiedzieli się, że moja ciocia ma małe pieski od razu chcieli jakiegoś wziąć. Piesków było 4 dwie suczki i dwa psy. Ja i mój brat wybraliśmy Tołdiego. Pamiętam, że byliśmy wtedy pomagać coś dziadkowi w sąsiedniej wsi z której pochodzi moja mama. Wtedy przyszła ciocia z kartonikiem w którym krył się mały, słodziutki Tołduś.
5.Co twoje relacje ze zwierzęciem znaczą?
Ja i Tołdi uważam, że jesteśmy ze sobą bardzo związani. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Nie mam w mojej okolicy żadnych znajomych. Moja przyjaciółka mieszka ode mnie o ok.4 km. Z Tołdim nie brakuje mi zabawy i śmiesznych chwil. Wolę iść z nim na spacer niż grać w jakieś gierki
na komputerze.
6.Co jest dziwnego w charakterze twojego zwierzaka?
Myślę, że nie ma zbyt wielu rzeczy ale na pewno dziwne jest to, że wyuczyłam go atakować owcę
terrorystkę. Wiem, że to brzmi dziwnie. Kiedyś dałam mu misia owcę. Nie wiedziałam co mu mówiąc. Atakuj misia, atakuj owieczkę, aż w końcu stwierdziłam, że czemu niby nie może to być owca terrorystka i tak już zostało. Myślę, że jest jeszcze coś ale to chyba robią wszystkie psy czyli zamiast iść po najmniejszym błocie to ona zawsze musi wejść w największą kałuże i się w niej taplać.. Ahh. Chyba to typowe dla psów :)
7.Ulubione chwile.
Dla mnie wszystkie chwile z Tołdim są ulubione ale może jakieś naj naj ulubieńsze. Uwielbiam odkrywać z Tołdim nowe miejsca, nowe nie odkryte przez nas jeszcze tereny. Iść na wprost nie myśleć o niczym. Żyć tylko tą jedną chwilą biegnąć przez zielone pola kolorowe odk kwiatów.
8.Jak nazywasz swoje zwierze?
Tołdiego głównie nazywam Tółdim :D ale czasami lubię powiedzieć do niego zdrobniale np. Tołduś.
To już wszystko w tym Tagu. Podobał się? Zostaw komentarz i udostępnij :*
Jeszcze raz wielkie dzięki za przeczytanie i do następnego :D
Paaa :*























































