Jesień 2015 .
Cześć .
Dzisiaj byłam na typowo jesiennym spacerze .
Pogoda jest świetna a więc wykorzystałam to robiąc moim zdaniem ładne zdjęcia . W spacerze towarzyszył mi mój pies Tołdi . Biegał jak głupi , po liściach po wodzie i nawet chciał złapać rybę ;)
Przejdźmy do zdjęć .
I jeszcze dwa zdjęcia mojego pieska. Tołdi nie lubi pozować . Dobrudzony , z liśćmi na sierści . Ahhh ten mój łobuz <3
To wszystkie zdjęcia jesienne i mojego pieskaa ;) Wszystkie zdjęcia oczywiście wykonywałam sama ;) Nie są one najlepszej jakości bo robione telefonem ale myślę ,że nie są aż takie złe .
Mam nadzieję , że post Ci się spodobał i nie zapomnisz zostawić komentarza .
Do następnego ;*
Paa ;)











Brak komentarzy:
Prześlij komentarz