Muzyka

24 października 2015

Jesień 2015 .

Jesień 2015 .

Cześć .


Dzisiaj byłam na typowo jesiennym spacerze .
Pogoda jest świetna a więc wykorzystałam to robiąc moim zdaniem ładne zdjęcia . W spacerze towarzyszył mi mój pies Tołdi . Biegał jak głupi  , po liściach po wodzie  i nawet chciał złapać rybę ;)

Przejdźmy do zdjęć .

 
          



I jeszcze dwa zdjęcia mojego pieska. Tołdi nie lubi pozować . Dobrudzony  , z liśćmi na sierści  . Ahhh ten mój łobuz <3



To wszystkie zdjęcia jesienne i mojego pieskaa ;) Wszystkie zdjęcia oczywiście wykonywałam sama ;) Nie są one najlepszej jakości bo robione telefonem ale myślę ,że nie są aż takie złe . 
Mam nadzieję , że post Ci się spodobał i nie zapomnisz zostawić komentarza .
Do następnego ;*
Paa ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz