Cześć .
W poniedziałek 26.10.2015 z całą klasą pojechaliśmy na wycieczkę. Wycieczka odbyła się do niedaleko położonego miasta w którym obejrzeliśmy spektakl pt ,,Zemsta'' .Tutaj nie będę się dalej rozpisywać jak było na spektaklu itd. ponieważ każdy był i wie ;)
Głównym tematem posta są Krupówki gdzie pojechaliśmy po spektaklu. Do Zakopanego z mojej wsi jest ok. 50 km czyli całkiem nie daleko . Na Krupówkach nie byłam pierwszy raz ale i tak zaskoczyło mnie jak one się zmieniły . Ostatni raz co prawda na Krupówkach byłam w ferie z moją przyjaciółką Julką ;) Jednak teraz bardziej przypatrzyłam się Krupówkom i zauważyłam , że to nie są te Krupówki co kiedyś. Teraz na Krupówkach jest masa ludzi , chociaż byliśmy w poniedziałek to i tak był ogrom ludzi. Krupówki zmieniły się ogromnie. Z tego co moja mama mi opowiadała na Krupówkach kiedyś było zupełnie inaczej . Tak , te 15 lat temu kiedy moja mama pracowała w małym sklepie spożywczym na Krupówkach co prawda było tam dużo turystów . Bądź co bądź to w końcu góry i każdego do nich ciągnie. Teraz na Krupówkach mało jest takich typowo regionalnych sklepów gdzie można kupić np. stroje góralskie, własnoręcznie wyszywane chusty itd,. Teraz są tam sieciówki takie jak np. H&M , Sinsay , Mohito , Reserved itd. Przecież każdy ma takie coś w najbliższym mieście. Ja jestem co do tego krytyczna ale niektórzy oceniaj to inaczej .
Krupówki nadal jednak mają ten swój urok.Piękne ławeczki , drzewa , latarnie które pamiętają więcej niż my . Fajnie jest tak pooddychać świeżym górskim powietrzem .
Skoro już te sklepy tam są to stwierdziłyśmy z przyjaciółką ,że wstąpimy do mohito i wyszłyśmy z zakupem koszulki .Ja i moja przyjaciółka Asia mamy teraz taką samą a ona nam się bardzo podobała. Wiem , wiem , wcześniej dość ostro krytykowałam sklepy no ale skoro już tam są..
Na Krupówkach znajduje się piękny Kościół pod wezwaniem Świętej Rodziny .
Nie mogło zabraknąć też zdjęć typowo jesiennych <3
Poszliśmy również na Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku . Jesienią wygląda on naprawdę ładnie <3
To wszystko o czym chciała bym wam opowiedzieć.Na początku padły słowa krytyki ale to tylko moje zdanie i każdy może mieć inne . Mam nadzieję ,że post się wam spodobał. ;)
Do następnego .
Paaa :*



































