Moje rysunki <3
Hej .W tym poscie pokaże wam kilka moich rysunków które podobają mi się najbardziej ;)
Rysunki są tworzone w tym roku niestety dokładnych dat nie podam wam bo sama ich nie znam ;)
Stich ;) Czas pracy ok 1.5 godziny ;)
Czkawka i Szczerbatek.Tło troche nie wyszło ;) Czas pracy ok 2 godzin ;)
Wilk ;) Prace ołówkiem wychodzą mi chyba najlepiej .Wilk jest wzorowany . Czas pracy ok 2,5
godziny ;)
Tutaj taka sówka ..W różnych wzorach ;) Robiona czarnym pisakiem. Czas praczy ok 3 godziny ;)
Safari o zachodzie słońca ze słoniem ;) Słoń drzewo i trawa robione czarnym pisakiem a zachód farbami ;)
Portret Zuzanny Boruckiej.Sweterek nie skonczony tak ogólnie portret nie wyszedł za fajnie ale to mój drugi w życiu ;)
I ci któży dotrwali do końca zobaczą mój najlepszy rysunek .Zajął mi on mega dużo czasu ale warto było.Rysunek był tworzony na zajęcia artystyczne do szkoły .Są to owoce ;) Czas pracy to ok . 6-7 godzin ;) Jak na pierwszy raz z owocami mi sie bardzo podoba i jestem z siebie dumna ;)
A tak prezętują sie moje najlepsze rysunki .Nie wszystkie mają swoje pojedyńcze zdjęcia ale tutaj są uwidocznione ;) Przepraszam za cień ale no niestety słońce mi nie pomagało ;(
Mam nadzieję ,że post się wam spodobał ;) Zapraszam do komentowania i pisania co mam poprawić co się wam podoba a co nie ;)








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz