Muzyka

16 października 2015

DIY Zrób to Sam/Sama #1

DIY .

Heej ;)

Dzisiaj pokaże wam dwa pomysły na świetne świeczniki.Zapraszam ;)


#1 Wakacyjna pamiątka.

Do wykonania potrzebujemy :
-Muszelki
-Słoik , nie musi być taki jak na zdjęciu
-Zapachowe kamyczki , nie są obowiązkowe , jak kto woli ,
-Sznurek

-Mała świeczka .


2.Do słoika wsypujemy zapachowe kamyczki .
3.Muszelki układamy po bokach naszego słoika oraz na dnie .
4.Przywiązujemy ozdobny sznurek . Dodajemy świeczkę i już nasz świecznik jest gotowy ;)

#2 Jesienne liscie .

Do wykonania potrzebujemy :
-Słoik , ja mam bardzo duży ale taki nie musi być ,
-Liście , ja mam akurat prosto z Lasu ale mogą byc też sztuczne kupione np. w kwiaciarni ,
-Świeczka , ja użyłam dużej ponieważ mam duży słoik ale taka nie musi być , wystarczy mała .

1.Do słoika wsypujemy liście .
3.Dodajemy świeczkę i już gotowe ;) Zajmie nam to 2 minuty a efekt jest naprawdę ładny i typowo jesienny . ;)
 Tak prezentują się nasze dwa świeczniki  ;)
Mam nadzieję ,że się wam podobają .
Do następnego ;* Paaaa ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz