DIY .
Heej ;)
Dzisiaj pokaże wam dwa pomysły na świetne świeczniki.Zapraszam ;)
#1 Wakacyjna pamiątka.
Do wykonania potrzebujemy :
-Muszelki
-Słoik , nie musi być taki jak na zdjęciu
-Zapachowe kamyczki , nie są obowiązkowe , jak kto woli ,
-Sznurek
-Mała świeczka .
2.Do słoika wsypujemy zapachowe kamyczki .
3.Muszelki układamy po bokach naszego słoika oraz na dnie .
4.Przywiązujemy ozdobny sznurek . Dodajemy świeczkę i już nasz świecznik jest gotowy ;)
#2 Jesienne liscie .
Do wykonania potrzebujemy :
-Słoik , ja mam bardzo duży ale taki nie musi być ,
-Liście , ja mam akurat prosto z Lasu ale mogą byc też sztuczne kupione np. w kwiaciarni ,
-Świeczka , ja użyłam dużej ponieważ mam duży słoik ale taka nie musi być , wystarczy mała .
1.Do słoika wsypujemy liście .
3.Dodajemy świeczkę i już gotowe ;) Zajmie nam to 2 minuty a efekt jest naprawdę ładny i typowo jesienny . ;)
Tak prezentują się nasze dwa świeczniki ;)
Mam nadzieję ,że się wam podobają .
Do następnego ;* Paaaa ;)








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz