Fotografia #1
Cześć.
W tym poście będziecie mogli zobaczy kilka zdjęć z moich nieprofesjonalnych sesji. Od razu mówię, że zdjęcia są robione za pomocą telefonu a więc no ta jakość gdzieś tam umarła /* , ale i tak mam nadzieję, że zdjęcia się wam spodobają i miło się wam je będzie oglądać. W tym poscie pojawią się praktycznie same zdjęcia bez opisu ale myślę, że to będzie ok ;) Zapraszam do oglądania zdjęć ;*
Nie mogło by zabraknąć zdjęcia mojego Pieskaa <3
Dziękuje wam bardzo za przeczytanie tego posta, a bardziej obejrzenie. ;)












Wow. Weronika, ale supi zdjecia. ^^ Dzieki za promowanie. Hehe ;**
OdpowiedzUsuń<3
OdpowiedzUsuń