Muzyka

14 listopada 2015

Fotografia #1

Fotografia #1

Cześć.

W tym poście będziecie mogli zobaczy kilka zdjęć z moich nieprofesjonalnych sesji. Od razu mówię, że zdjęcia są robione za pomocą telefonu a więc no ta jakość gdzieś tam umarła /* , ale i tak mam nadzieję, że zdjęcia się wam spodobają i miło się wam je będzie oglądać. W tym poscie pojawią się praktycznie same zdjęcia bez opisu ale myślę, że to będzie ok ;) Zapraszam do oglądania zdjęć ;*



Nie mogło by zabraknąć zdjęcia mojego Pieskaa <3


Dziękuje wam bardzo za przeczytanie tego posta, a bardziej obejrzenie. ;)

Podziękowania <3

Chcę bardzo podziękować Patrycji Ayumi Chan która bardzo mi pomogła przy udekorowaniu bloga <3 Dziękuje Ci bardzo . Link do jej bloga : http://ayumi-ohayou.blogspot.com/?spref=fb


2 komentarze: