Muzyka

16 października 2015

DIY Zrób to Sam/Sama #1

DIY .

Heej ;)

Dzisiaj pokaże wam dwa pomysły na świetne świeczniki.Zapraszam ;)


#1 Wakacyjna pamiątka.

Do wykonania potrzebujemy :
-Muszelki
-Słoik , nie musi być taki jak na zdjęciu
-Zapachowe kamyczki , nie są obowiązkowe , jak kto woli ,
-Sznurek

-Mała świeczka .


2.Do słoika wsypujemy zapachowe kamyczki .
3.Muszelki układamy po bokach naszego słoika oraz na dnie .
4.Przywiązujemy ozdobny sznurek . Dodajemy świeczkę i już nasz świecznik jest gotowy ;)

#2 Jesienne liscie .

Do wykonania potrzebujemy :
-Słoik , ja mam bardzo duży ale taki nie musi być ,
-Liście , ja mam akurat prosto z Lasu ale mogą byc też sztuczne kupione np. w kwiaciarni ,
-Świeczka , ja użyłam dużej ponieważ mam duży słoik ale taka nie musi być , wystarczy mała .

1.Do słoika wsypujemy liście .
3.Dodajemy świeczkę i już gotowe ;) Zajmie nam to 2 minuty a efekt jest naprawdę ładny i typowo jesienny . ;)
 Tak prezentują się nasze dwa świeczniki  ;)
Mam nadzieję ,że się wam podobają .
Do następnego ;* Paaaa ;)

11 października 2015

Moje rysunki *1

                                       Moje rysunki <3



Hej .W tym poscie pokaże wam kilka moich rysunków które podobają mi się najbardziej ;)
Rysunki są tworzone w tym roku niestety dokładnych dat nie podam wam bo sama ich nie znam ;)

                                                           Stich ;) Czas pracy ok 1.5 godziny ;)
                       Czkawka i Szczerbatek.Tło troche nie wyszło ;) Czas pracy ok 2 godzin ;)

 Wilk ;) Prace ołówkiem wychodzą mi chyba najlepiej .Wilk jest wzorowany . Czas pracy ok 2,5
                                                                               godziny ;)
Tutaj taka sówka ..W różnych wzorach  ;) Robiona czarnym pisakiem. Czas praczy ok 3 godziny ;) 
Safari o zachodzie słońca ze słoniem ;) Słoń drzewo i trawa robione czarnym pisakiem a zachód farbami ;)
Portret Zuzanny Boruckiej.Sweterek nie skonczony tak ogólnie portret nie wyszedł za fajnie ale to mój drugi w życiu ;)
I ci któży dotrwali do końca zobaczą mój najlepszy rysunek .Zajął mi on mega dużo czasu ale warto było.Rysunek był tworzony na zajęcia artystyczne do szkoły .Są to owoce ;) Czas pracy to ok . 6-7 godzin ;) Jak na pierwszy raz z owocami mi sie bardzo podoba i jestem z siebie dumna ;)
A tak prezętują sie moje najlepsze rysunki .Nie wszystkie mają swoje pojedyńcze zdjęcia ale tutaj są uwidocznione ;)  Przepraszam za cień ale no niestety słońce mi nie pomagało ;( 
Mam nadzieję ,że post się wam spodobał ;) Zapraszam do komentowania i pisania co mam poprawić co się wam podoba a co nie ;)

Do następnego .Paaa ;*

09 października 2015

O mnie .. ;*

Hej ;)

Jestem tu nowa i chce o sobie opowiedzieć ;)
Mam na imię Weronika i jestem trochę nie typową dziewczyn chodzącą do I klasy gimnazjum . Mam 13 lat ;) Mieszkam w towarzystwie gór- całe moje życie <3 
Moje hobby to rysowanie-malowanie , fotografia , śpiew , taniec w zespole regionalnym , czytanie Książek  <3 Mam jedno zwierzątko które kocham nad życie a jest to mój piesek Tołdi <3
Jestem fanką Harry'ego Pottera.
Trochę o moim wyglądzie : 
-162 cm ,
-Średniej długości ciemno-brązowe włosy, bardzo puszyste\kręcone
-Brązowe oczkaa *.*
-Niepowiedziała bym ,że jestem chda..Ani mnie za mało anie nie za dużo ;*
-Uwielbiam nosić leginsy ;)
Interesuje sie troche stylem Pastel Goth ale sie tak nie ubieram ;(
A tu łapcie moją twarzyczke ;*
Mam nadzieje ,że post was zainteresował i zostaniecie na dłużej ;*