Hej ;)
Jestem tu nowa i chce o sobie opowiedzieć ;)
Mam na imię Weronika i jestem trochę nie typową dziewczyn chodzącą do I klasy gimnazjum . Mam 13 lat ;) Mieszkam w towarzystwie gór- całe moje życie <3
Moje hobby to rysowanie-malowanie , fotografia , śpiew , taniec w zespole regionalnym , czytanie Książek <3 Mam jedno zwierzątko które kocham nad życie a jest to mój piesek Tołdi <3
Jestem fanką Harry'ego Pottera.
Trochę o moim wyglądzie :
-162 cm ,
-Średniej długości ciemno-brązowe włosy, bardzo puszyste\kręcone
-Brązowe oczkaa *.*
-Niepowiedziała bym ,że jestem chda..Ani mnie za mało anie nie za dużo ;*
-Uwielbiam nosić leginsy ;)
Interesuje sie troche stylem Pastel Goth ale sie tak nie ubieram ;(

Ee... no Weronika. xd zaszalałaś. XD C:
OdpowiedzUsuńDziękować ;)
Usuń