Muzyka

09 października 2015

O mnie .. ;*

Hej ;)

Jestem tu nowa i chce o sobie opowiedzieć ;)
Mam na imię Weronika i jestem trochę nie typową dziewczyn chodzącą do I klasy gimnazjum . Mam 13 lat ;) Mieszkam w towarzystwie gór- całe moje życie <3 
Moje hobby to rysowanie-malowanie , fotografia , śpiew , taniec w zespole regionalnym , czytanie Książek  <3 Mam jedno zwierzątko które kocham nad życie a jest to mój piesek Tołdi <3
Jestem fanką Harry'ego Pottera.
Trochę o moim wyglądzie : 
-162 cm ,
-Średniej długości ciemno-brązowe włosy, bardzo puszyste\kręcone
-Brązowe oczkaa *.*
-Niepowiedziała bym ,że jestem chda..Ani mnie za mało anie nie za dużo ;*
-Uwielbiam nosić leginsy ;)
Interesuje sie troche stylem Pastel Goth ale sie tak nie ubieram ;(
A tu łapcie moją twarzyczke ;*
Mam nadzieje ,że post was zainteresował i zostaniecie na dłużej ;*

2 komentarze: